Вихід death stranding director’s cut на пк виглядає ще більш імовірним після оновлення steam

5

Чутки про вихід death stranding director’s cut на пк здаються ще більш імовірними після того, як в базі даних steam з’явилися оновлення, що натякають на новий контент. Згідно з повідомленням на reddit, гра death stranding для пк останнім часом отримала ряд здавалося б випадкових оновлень, хоча з моменту виходу гри на пк минулого літа вона практично не отримувала ніяких оновлень.

Як детально описано в повідомленні, kojima productions нібито почала роботу над якимось внутрішнім оновленням приблизно у вересні, яка триває і на момент написання новини. Останнє оновлення було записано тільки вчора, але за відсутності анонса від розробника невідомо, для чого воно призначене.

Однак одна обставина надає цьому твердженню підстави – це той факт, що death stranding director’s cut для пк згадувалася під час витоку інформації від nvidia минулого місяця, в результаті якої стало відомо про більш ніж 18 000 іграх для програми geforce now. Хоча nvidia показала, що витік дійсно мав місце, вона також заявила, що оголошення є “спекулятивними”.

У чому різниця між стандартною версією death stranding і режисерською? після виходу death stranding в листопаді 2019 року хідео кодзіма почав роботу над новим виданням гри з метою оновити її для ps5. Ця версія отримала ряд поліпшень для консолі нового покоління, а також додатковий контент-нові предмети, нові місії, нові можливості кастомізації і багато іншого.