Встигніть взяти участь у закритому бета-тесті безкоштовного pvpve шутера the cycle: frontier

13

Берлінськастудія yager оголосила про початок реєстрації учасників закритогобета-тестування fps-шутера the cycle: frontier. Старт тестування відбудеться 30 вересня 2021 року. Гравці можуть зареєструватися для участі в тесті прямо зараз в steam, egs і офіційному сайті розробників.

The cycle: frontier – це безкоштовний pvpve шутер від першої особи, повний небезпек і перешкод. На покинутій планеті фортуні iii ви підете на пошуки скарбів і ресурсів, але будьте обережні:зберегти свою здобич зможуть лише ті, хто зуміє виживати. Бережітеськровожадних монстрів і жадібних гравців… Або ж, навпаки, вбивайте їх ізабірайте насилу зароблену здобич собі. Покращуйте існуюче спорядження, купуйте нове і виконуйте контракти, щоб збільшити доходи і отримати доступ до нових бойових можливостей. Пошукові роботи-ризикованезаняття, але часом жадібність винагороджується можливою славою. Як-не-як, фортунаблаговолит хоробрим.

Какотмечают розробники, після попереднього закритого альфа-тестування ониполучили багато позитивних відгуків від гравців, проте команда творців несиділа на місці і попрацювала над впровадженням нових і поліпшених функцій вальфа-версію the cycle: frontier. Також під час тестування буде доступна карта crescent falls, новий тип ворогів, більш різноманітна видобуток, різноманітна модифікація зброї і оновлена особиста база.

Всі учасники альфа-тестування отримають ексклюзивну екіпіровку, яку можна буде перенести в повноцінний режим гри. Тест проходитиме з 30 вересня по 1ноября.