Всі смартфони samsung galaxy a наступного року отримають камери з оптичною стабілізацією

12

Південнокорейська компанія samsung планує в наступному році наділити всі смартфони galaxy a камерами з оптичною стабілізацією зображення (ois). Нагадаємо, що раніше ois могли похвалитися в основному лише флагманські смартфони galaxy s і note, проте останнім часом виробник почав додавати цю функцію в самі просунуті моделі серії a.

Gizmochina.com

Повідомлення, які надходять від південнокорейського видання the elec, вказують на те, що samsung планує розширити використання ois в своїх смартфонах серії galaxy a в наступному році. Реалізація оптичної стабілізації вимагає установки гіроскопічного датчика спільно з модулем камери, який управляє переміщеннями об’єктива, покликаними компенсувати тремтіння і інші рухи смартфона.

Gizmochina.com

Цього року samsung оснастила оптичною стабілізацією смартфони galaxy a72, a52 і a22 4g. Всі інші моделі серії позбавлені цієї можливості.

Корейська компанія нещодавно інвестувала близько $130 млн в jaeyoung solutech, постачальника другорядних компонентів для своїх смартфонів. Кілька днів тому компанія оголосила, що вийде на ринок камер з оптичною стабілізацією і почне поставки модулів з ois для samsung вже в четвертому кварталі поточного року.