Все заради інформації. Dice розповіла про новий режим battlefield 2042

66

До релізу мультиплеєрного екшену battlefield 2042 залишилося менше двох місяців, проте розробники досі продовжують радувати геймерів новинами про футуристичному бойовику. Цього разу dice відкрила завісу таємниці над hazard zone-унікальному режимом, в якому головне не вбивства.

Основне завдання hazard mode — зібрати збиті з супутників дані і вчасно піти з карти разом з отриманою інформацією. Без стрільби, зрозуміло, справа не обійдеться, проте протистояння команд головним чином зводиться саме до пошуків лута і тактичного відходу. З неба час від часу будуть падати нові цілі, але не можна забувати про евакуацію — вона буде доступна лише двічі, і обидва рази у випадкових місцях.

Зрозуміло, новий режим не обійдеться без нагород. В даному випадку користувачам будуть давати не тільки xp, але ще і dark market credits — унікальну валюту, на яку можна купувати зброю, поліпшення і гаджети.

І ще трохи деталей. По-перше, кількість гравців в hazard zone відрізняється в залежності від версії (на pc, ps5 і xbox series воювати будуть 32 людини, на ps4 і xbox one всього 24), по-друге, всі битви проходять на картах формату all-out warfare, які доступні в режимах «захоплення» і «прорив». Всього таких 7 штук.

Реліз battlefield 2042, нагадаємо, відбудеться 19 листопада. Попередньо замовили розширене видання геймери, а також передплатники ea play зможуть відправитися в бій на тиждень раніше за інших.