Вконтакте знову випустила додаток під Smart TV

52

Від автора: Вконтакте розробила власну програму під Smart TV. Тепер користувачі зможуть переглядати відеоконтент, опублікований в соціальній мережі, на своїх телевізорах.

Як повідомив представник «Вконтакте» Євген Красніков, соціальна мережа розробила і запустила власний додаток під Smart TV. Воно дозволить користувачам переглядати на телевізорах весь легальний контент, розміщений на соціальній платформі. Красніков зазначив, що на ресурсі доступна велика колекція різних мультфільмів, відео від блогерів, трейлерів до фільмів і інший контент.

Наголошується, що зараз додаток доступний в бета-версії. З часом компанія планує розширити його можливості, додавши функцію прослуховування аудіозаписів і внутрішній пошук по бібліотеці відео.

Крім цього буде розширена колекція доступного для перегляду контенту. У відеотеці соціальної мережі з’являться популярні зарубіжні та вітчизняні серіали.

Представник «Вконтакте» уточнив, що на даному етапі скористатися новим сервісом зможуть власники телевізорів LG. Що стосується пристроїв, випущених компанією Samsung, то версія З під ці телевізори проходить останні стадії модерації.

Нагадаємо, що два роки тому «Вконтакте» вже випускала додаток під Smart TV Samsung. Але через тиждень програма була видалена виробником з усіх телевізорів. В офісі соціалки запевняють, що цього разу такого не станеться. Так як мова йде про поширення легального контенту.