Вконтакте запустив десктопну версію свого месенджера

241

Від автора: Вконтакте починає тестування повного варіанту свого месенджера. Функціонал нового додатка дозволяє вести і створювати всі типи діалогів, доступні в веб-версії соціальної мережі.

Вітчизняна соціалка запускає бета-тестування десктопної версії свого месенджера. C допомогою нової програми користувачі зможуть здійснювати ті ж дії, що і в веб-версії «Вконтакте»: обмінюватися фотографіями, записувати аудиособщения, публікувати відео і інше. На думку розробників, програма стане гідною альтернативою для тих користувачів, які хочуть завжди залишатися на зв’язку з друзями, не відволікаючись на читання новин.

Євген Зінов’єв, один з творців месенджера, повідомив, що програма є повністю інноваційним продуктом. При її розробці були використані найновіші технології і рішення. Тепер потрібно представити десктопну версію сервісу на суд користувачів соціальної мережі.

Мессеннджер реалізовано в декількох варіантах: під операційні системи macOS і Windows. Бета-версія програми вже доступна для скачування на спеціальній сторінці «Вконтакте».