Віртуальна модель розі рекламує більше 100 брендів [відео]

19

Корейська компанія sidus studio x розробила віртуальнуюмодель людини на ім’я розі. Дівчина знімається в рекламі і, за прогнозами, вже скоро зможе заробити свій перший мільйон цілком реальних доларів.

Розробники відзначають, що приводом для створення віртуальнойчеловекоподобной моделі в першу чергу став коронавірус. Багато моделей відмовлялися від зйомок, побоюючись заразитися. Також віртуальна модель, на відміну від реальних, не переживає через можливе вторгнення в її особисте життя, втрати конфіденційної інформації або цькування всоціальних мережах. Розі не обтяжена комплексами та іншими психологічними проблемами, а кількість контрактів з різними брендами вже перевалила за сотню.

” ми рекламувалися вже двічі на цьому тижні, і тепер у нас є вісім ексклюзивних контрактів. Спонсорських заявок більше, ніж ми можемо обробити”, – розповідають представники sidus studio x.

Розробники не використовували зовнішність якогось конкретногочеловека. Розі назавжди залишиться 22-річною моделлю, усміхненою в об’єктив. Вона не скаржиться на втому і готова виконати будь-які вимоги. У майбутньому вона почне зніматися у фільмах і навіть може стати ведучою розважального телешоу.sidus studio x заявляє, що до кінця 2021 року їм вдасться заробити близько $854мільйонів.