Вийшла друга бета-версія десктопного додатки Яндекс.Диска

237

Від автора: Яндекс запустив другу бета-версію клієнтського Диска. Тепер всі файли додаток зберігає тільки в хмарі, а не дублює їх в системі ПК. Про це повідомляється на офіційному ресурсі компанії.

Яндекс.Диск 2.0 позиціонується компанією не як звичайне класичне додаток, а рішення для тих користувачів, які хочуть зберігати свої файли в хмарі і управляти їм зі свого ПК.

Перед створенням такого неординарного рішення Яндекс провів соціологічне дослідження. У результаті з’ясувалося, що понад 20% користувачів Диска не влаштовує те, що папка програми займає файловий простір комп’ютера. Як зазначила голова відділу хмарних рішень компанії Наталія Хайтіна, саме для цієї аудиторії і призначена нова версія Яндекс.Диска.

Інтерфейс програми багато в чому схожий з функціоналом традиційного Провідника. Завдяки чому з його освоєнням у користувачів не виникне жодних проблем. Для завантаження потрібного файлу достатньо перетягнути його на іконку програми, розташовану на робочому столі.

Нова бета-версія клієнтського Диска доступна під дві ОС: macOS і Windows. Програма працює паралельно з класичним варіантом Яндекс.Диска, тому установка обох версій не викличе ніяких конфліктів.