Відомий інсайдер висловився про поточний стан battlefield 2042

6

  • інформацію він отримує від декількох анонімних співробітників dice які зливають йому дані протягом року.
  • білд бети не такий старий як було заявлено публічно, але в той же час він точно не відображає якість звичайно продукту, просто у dice є серйозні проблеми зі стабільністю збірок гри. Це була одна з основних причин, чому ea не продемонструвала геймплей battlefield 2042 на gamescom.
  • багато проблем гри через погане менеджменту, багато керівників відповідали за реліз battlefront 2 в 2017 році. Гра стала більше схожа на гру, яка копіює тенденції, а не створює їх. Менеджерам дуже сподобалася modern warfare 2019 року і вони вимагали зробити щось подібне, ще до кінця не ясно що ж вони скопіювали, але класичну систему класів персонажів пустили під ніж заради системи операторів з call of duty. Що ще зажадали скопіювати ці “талановиті” громадяни покаже реліз.
  • деякі розробники dice стурбовані поточною ситуацією і станом гри, вони бояться можливих звільнень які можуть послідувати після релізу гри.
  • у гри була досить проблемна розробка. Навіть якщо бета-версії вже кілька місяців, реальність полягає в тому, що вона є продуктом більше двох з половиною років розробки. І в розробці брала участь не тільки dice, а й інші студії.