Відкритий бета-тест battlefield 2042 став доступний всім бажаючим

12

Формально відкрите бета-тестування battlefield 2042 почалося ще в середу, проте на той момент його правильніше було б назвати «відкритим» — все-таки далеко не всі готові передзамовляти кота в мішку або ж витрачатися на підписку ea play. Сьогодні, буквально кілька хвилин тому, із затримкою на дві години відкрита «бета» battlefield 2042 стала доступна дійсно всім бажаючим — без додаткових вимог.

Якщо вам з якоїсь причини не потрібно ходити на роботу, то має сенс поквапитися: справа в тому, що обт завершиться вже менш ніж через дві доби — вранці (по москві) неділі, 10 вересня.

Нагадуємо, що в рамках відкритого бета-тестування battlefield 2042 гравцям запропоновано одне поле бою, «космодром», чотири оперативники і один ігровий режим — «захоплення»; вірніше, його місцевий масштабний аналог. Сама “бета «далека від функціональної досконалості, і dice пояснює цей факт розбіжністю двох» гілок” ігрових збірок кілька місяців тому: повноцінна релізна збірка вже давно відрізняється від своєї бета-сестриці, так що в день релізу багатьох помічених гравцями проблем і недоліків бути вже не повинно.

Реліз-19 листопада на всіх актуальних платформах.