Відкрита реєстрація на альфа-тест battlefield mobile, але тільки в індонезії та філіппінах

3

Розробники мобільного шутера battlefield mobile збираються запустити перший етап закритого альфа-тестування. Проходити він буде тільки в індонезії і філіппінах серед випадково обраних користувачів. Подати заявку можна в магазині google play (з аккаунтом однієї з вищевказаних країн) на пристроях під управлінням android.

” ми так раді втілити battlefield mobile в життя! ми є фанатами франшизи з battlefield 1942 і дуже раді представити battlefield all-out warfare абсолютно новій аудиторії і поколінню фанатів» — заявив глава студії-розробника industrial toys алекс серопян.

Альфа-версія battlefield mobile буде включати в себе всього лише один класичний режим “захоплення” на карті “східний базар” з battlefield 3. Додаткові відомості про доступний контент представлять ближче до запуску гри.

По ходу тестування розробники обіцяють зробити етап більш доступним, додаючи нові регіони. У майбутньому буде запущена сторінка, на якій гравці зможуть зареєструватися і стежити за новинами про майбутні тести.