Відкрита попередня реєстрація farmville 3

11

Компанія zynga офіційно відкрила попередню реєстрацію на майбутню farmville 3 . Також був представлений новий трейлер, який показав безліч нових облич.

Farmville 3 прагне стати величезним стрибком вперед для серії, пропонуючи більше 150 видів тварин, і ви зможете вибирати з «різноманітного складу фермерів, які допоможуть вам побудувати і персоналізувати свою власну унікальну ферму». Коли гра в кінцевому підсумку запуститься, ви зможете знайти її на ios, android і m1 mac.

«дванадцять років тому farmville увірвався на ігрову сцену, створивши лояльних послідовників, які залучили понад 700 мільйонів установок для серії farmville по всьому світу. Сьогодні ми дуже раді відкрити попередню реєстрацію на farmville 3. Гра була унікально розроблена, щоб зачарувати уяву багатьох гравців, які насолоджувалися farmville за останнє десятиліття, а також ентузіазм нового покоління геймерів».

– сказав бернард кім, президент видавництва zynga.

Шанувальники будуть раді почути, що марі-давній улюблений персонаж серії-повернеться в farmville 3. Вона допоможе вам у вашій подорожі, хоча на цей раз до неї приєднаються більше 30 різних фермерів, які прийдуть зі своїми власними наборами навичок, таких як випічка, лісоруб або ремесло.

Farmville 3 також впровадить погодну систему, яка буде вплинути на врожайність ваших культур. Zynga сказав, що ви хочете «регулярно перевіряти прогноз погоди в грі», оскільки це може відігравати певну роль у вашій врожайності в сільському господарстві або риболовлі.

Також є можливість отримати деякі унікальні нагороди, якщо ви завантажите гру незабаром після запуску:

«в перші два тижні після повного запуску по всьому світу гравці, які скачають гру, отримають спеціальний стартовий комплект, який містить інтерактивні вітальні функції, такі як декоративні елементи і «зображення профілю early bird», призначене для того, щоб допомогти гравцям персоналізувати свою садибу в ігровій країні».