Videocardz: материнські плати asus rog maximus z690 будуть підтримувати тільки пам’ять ddr5

3

Нараховано винагороду

Ця новина написана відвідувачем сайту, і за неї нараховано винагороду.

реклама

У витоку говориться, що asus z690 rog maximus буде підтримувати тільки пам’ять ddr5. Нам вдалося це підтвердити за допомогою наших джерел в asus. Також стало відомо, що asus може відмовитися від римських цифр для своїх материнських плат rog maximus (і, можливо, crosshair), починаючи з цього моменту, що має бути більш зручним для користувача.

материнські плати asus z690, джерело: eec

Rog maximus z690 extreme, яка, як очікується, стане флагманською материнською платою для цієї серії, поряд з formula, hero і apex (які тут не перераховані) будуть використовувати виключно пам’ять ddr5. Материнських плат ddr4 rog maximus для цієї серії, мабуть, не буде.

Ті ж тенденції зберігаються і для серії rog strix, за винятком того, що вони будуть використовувати виключно пам’ять ddr4, принаймні, при запуску серії prime, що пропонує варіанти з пам’яттю ddr4 і ddr5. Серія prime вважається материнськими платами asus для робочих станцій, тому компанія може захотіти мати більше гнучкості у своїй пропозиції в цьому сегменті.

Витік не розкриває нічого, крім назв продуктів і підтримки пам’яті. Нам ще належить побачити ці материнські плати в списку роздрібних продавців. За останньою інформацією, вони повинні бути запущені в середині листопада.