Відео: відгомони fromsoftware і моторошнуватий бос в 18-хвилинному геймплейному ролику китайського бойовика wuchang: fallen feathers

24

Незалежна китайська студія leenzee games оприлюднила дебютний геймплейний ролик свого фентезійного екшену wuchang: fallen feathers для пк і консолей нового покоління.

Джерело зображення: leenzee games

Події wuchang: fallen feathers розгортаються в часи «безладних останніх років [правління] династії мін». Гра запропонує до вивчення “магічно красиві пейзажі імперського китаю”.

За сюжетом з людьми китаю починають відбуватися дивні речі: відростають пір’я, змінюється зовнішність і поведінка. Гравцям в ролі бойової героїні з ролика належить з’ясувати, що стоїть за цими трансформаціями.

Розробники обіцяють “грандіозну подорож” і ” складні битви з схибленими бандитами, потворними велетнями і величезними демонічними монстрами з дворучними мечами, сокирами і древнім вогнепальною зброєю».

Оприлюднене геймплейне відео wuchang: fallen feathers триває трохи більше 18 хвилин і демонструє заставні ролики, дослідження оточення, а також зіткнення з ворогами, включаючи одного боса.

Примітно, що користувачі зустріли дебютний трейлер wuchang: fallen feathers без особливого ентузіазму (2,1 тис.дізлайков на менше 1 тис. Лайків). Причиною стала надмірна схожість гри, на думку глядачів, з творіннями fromsoftware.