Відео: трейлер до запуску самостійної версії мультиплеєра ghost of tsushima і нового режиму «суперники»

10

Студія sucker punch productions представила трейлер до запуску “суперників” (rivals) — нового змагального режиму ghost of tsushima. Безкоштовне оновлення мультиплеєрної складової» легенди ” (legends) стало доступно всім власникам гри сьогодні.

Джерело зображень: sony

Новий режим доступний всім власникам оригінальної ghost of tsushima і ghost of tsushima director’s cut на двох поколіннях playstation. Єдина умова-активна підписка playstation plus. Rivals відкриється і всім власникам самостійної версії legends-вона також надійшла в продаж сьогодні. Її вартість становить $20 (в російському playstation store — 1429 рублів), а за $40 і $50 на playstation 4 і playstation 5 відповідно можна отримати оновлення до режисерської версії.

Rivals призначений для чотирьох користувачів. Дві пари гравців змагаються у вбивстві ворогів, що наступають хвилями. Перемагає та сторона, яка швидше знищить останню хвилю. Суперники можуть заважати один одному різними способами: наприклад, за допомогою прокляття, що змушує супротивників вибухати. Для активації таких умінь необхідно накопичити спеціальні окуляри, які нараховуються за кожного вбитого ворога. До того ж трата очок наближає фінальну хвилю.

Одночасно в гру ввели систему знання спорядження (gear mastery). Після досягнення 110-го рівня екіпіровки користувачі зможуть прив’язати її до класу і відкрити випробування майстерності. Це дозволить поліпшити спорядження до 120-го рівня і отримати осередок для другого таланту.

Мережева складова з’явилася в грі в кінці 2020 року. Legends дозволяє проходити сюжетні завдання удвох і битися в режимі «набіг» (raid), розрахованому на чотирьох користувачів. Мультіплеер підтримує кроссплей і перенесення прогресу між консолями двох поколінь.

З 10 вересня по 1 жовтня для legends будуть щотижня випускати новий контент — обіцяні карти для rivals, локації для режиму виживання, а також ускладнена версія «набігу».

Ghost of tsushima: director’s cut вийшла 20 серпня. До складу повного видання входить сюжетне доповнення» острів ікі ” (iki island). Крім того, розробники додали поліпшення для playstation 5 — підтримку роздільної здатності 4к, 60 кадрів/c, об’ємного звуку, адаптивних тригерів і тактильної віддачі dualsense, прискорені завантаження і синхронізацію губ для японського дубляжу.

Реліз оригінальної ghost of tsushima відбувся 17 серпня 2020 року. Нещодавно пригодницький екшен отримав чотири нагороди першої премії міжнародної асоціації розробників ігор (global industry game awards).