Відео: основи бойової системи і три сутички в нових геймплейних роликах файтинга nickelodeon all-star brawl

9

Портал ign представив чотири ексклюзивних ролика ігрового процесу платформного файтинга nickelodeon all-star brawl від видавництва gamemill entertainment і розробників з ludosity і fair play labs.

Джерело зображення: gamemill entertainment

Нагадаємо, основною особливістю nickelodeon all-star brawl є можливість взяти під контроль героїв мультфільмів nickelodeon — поки підтверджено близько півтора десятка бійців.

У першому відео ign дизайнер персонажів і програміст ludosity таддеус крюс (thaddeus crews) розповів про особливості бойової системи nickelodeon all-star brawl, видах атак і опціях переміщення.

Три інших ролика ign демонструють уривки з сутичок між конкретними персонажами. Два бої проходять у форматі “1 на 1”: ейпріл о’ніл проти найджела торнберрі і котопес проти люсі лауд.

Остання сутичка виявилася наймасштабнішою-в ній беруть участь чотири персонажі (кожен сам за себе): леонардо і ейпріл о’ніл з «черепашок-ніндзя», а також губка боб і патрік з «губки боба квадратні штани».

Крім іншого, в nickelodeon all-star brawl обіцяють 20 тематичних арен, одиночний і багатокористувацький режими з підтримкою до чотирьох гравців в локальному або онлайновому мультиплеєрі.

Nickelodeon all-star brawl розробляється для pc (steam), ps4, ps5, xbox one, xbox series x, xbox series s і nintendo switch. Згідно з недавнім витоком, гра надійде в продаж 5 жовтня-офіційно реліз призначений на осінь.