Відео: монтаж кодзіми і спойлери до основної гри у фінальному трейлері режисерського видання death stranding

9

Як і було обіцяно, 8 вересня о 10:00 за московським часом студія kojima productions представила фінальний трейлер death stranding director’s cut — розширеної версії свого експериментального екшену death stranding.

Джерело зображення: sony interactive entertainment

Оприлюднений ролик триває трохи менше п’яти хвилин і демонструє нарізку інтерактивних і неінтерактивних секцій, включаючи новий контент. Будьте уважні: відео містить спойлери до основної гри.

Повідомляється, що трейлер монтував засновник kojima productions хідео кодзіма (hideo kojima), а всі кадри з death stranding director’s cut були записані в режимі з підтримкою ультраширокого співвідношення сторін екрану.

Нагадаємо, режисерська версія death stranding запропонує технічні поліпшення, прискорені завантаження, нові локації і сюжетні місії, стрільбище, гоночний режим і додаткові онлайн-функції.

Death stranding director’s cut надійде в продаж 24 вересня поточного року для ps5. Власники оригінальної гри зможуть оновити (за $10) свою копію до режисерського видання після релізу останнього.