Відбувся реліз super monkey ball banana mania

15

Super monkey ball banana mania вийшла сьогодні 5 жовтня 2021 року для playstation 5, xbox series x / s, playstation 4, xbox one, nintendo switch і пк.

Катайтеся по дивовижним світам разом з ай-аєм і його друзями, щоб зупинити божевільного вченого доктора злобуїна, який хоче підірвати острів джунглів! приєднуйтесь до зіркової команди мавпочок ай-ая, мімі, гонгона, малюка, ян-яна і доктора. Стрибайте, розгойдуйтеся і котитеся стрімголов по сотням любовно створених рівнів і лабіринтів. Влаштовуйте витівки всією командою-грайте поодинці або з друзями, щоб наздогнати доктора злобуїна і забрати у нього ваші улюблені банани!

+ ще 5 картинок

особливості:

  • найповніше видання super monkey ball, що включає більше 300 етапів з super monkey ball, super monkey ball 2 і super monkey ball deluxe.
  • відправляйтеся за бананами в 12 веселих міні-іграх, в числі яких monkey racing, monkey soccer, monkey bowling, monkey baseball і не тільки!
  • киньте виклик друзям і змагайтеся за самий верхній банан в мережевій таблиці лідерів!пориньте у світ super monkey ball з захоплюючим оповіданням в стилі коміксу з сюжетного режиму.