В WordPress наявність сертифіката SSL стане обовязковою?

28

Від автора: в наступному році WordPress зробить частину функціоналу доступним тільки для сайтів, що використовують захищену версію протоколу. А також перестане обслуговувати тих хостерів, які за замовчуванням не надають ресурсів сертифікат SSL.

WordPress посилить вплив HTTPS у своїй CMS. У наступному році для використання деяких можливостей платформи сайту знадобиться наявність підтримки захищеної версії протоколу. Крім цього платформа перестане просувати тих хостерів, які не надають ресурсів SSL-сертифікат за замовчуванням.

Додатково для підвищення впливу HTTPS в 2017 році аутентифікацію в API компанії зможуть пройти тільки ресурси, розгорнуті на основі захищеної версії HTTP. Керівництво WordPress сподівається, що дані кроки сприятимуть поширенню HTTPS в Мережі. Що в свою чергу має підвищити загальний рівень безпеки інтернету.

Метт Муленвег (засновник CMS і керівник Automattic) прокоментував кроки компанії в цьому напрямку. Він зазначив, що в наступному році вперше за всю історію існування WordPress CMS з’являться функції, для використання яких сайтів буде потрібно наявність сертифіката SSL.