В apex legends стартують “хроніки «-невеликі події, присвячені вивченню ігрового» лора”

27

Будучи мережевим проектом-сервісом, apex legends подає свій сюжет виключно за допомогою супутніх матеріалів на зразок відеороликів, коміксів і окремих реплік персонажів. Ситуація далека від ідеальної, і respawn entertainment це усвідомила: з сьогоднішнього дня в apex legends стартують «хроніки» — спеціальні невеликі події, за допомогою яких гравці зможуть знайомитися з сюжетом і «лором».

Перша така подія під назвою “старі звичаї, новий світанок” стартує сьогодні і буде присвячена бладхаунд: один з найпопулярніших персонажів повинен буде подолати своє почуття провини за помилки минулого і врятувати поранену шукачку. Щоб запустити подію, потрібно зайти в нерейтинговий режим apex legends на карті «край світу», розшукати білого ворона і приступити до проходження.

Місце розташування білого ворона для кожного гравця унікальне, так само як і маршрут виконання випробувань, так що натовпу утворитися не повинно. В теорії. Завершивши набір випробувань, ви отримаєте кілька наборів косметичного контенту для бладхаунд.