В android auto може з’явитися режим багатозадачності на екрані навігації

4

За минулі роки android auto зазнав чимало змін інтерфейсу, багато з яких були спрямовані на те, щоб спростити його використання під час водіння автомобіля. Але компанія google не припиняє експерименти в цій галузі.

Черговим нововведенням стане помітно перероблений інтерфейс з постійно видимим екраном навігації, що позбавить водія від необхідності перемикання між екранами для управління музикою і перевірки повідомлень.

Цей інтерфейс, вперше помічений нашими колегами з сайту androidworld в останній бета-версії програми auto v6.9, отримав кодову назву “coolwalk”. Основною його особливістю є напівпрозора (в денному режимі) бічна панель яка відображається поверх екрану навігації.

В ідеалі це дозволить нам зберегти вікно навігації в реальному часі, отримавши при цьому доступ до іншої інформації збоку.

Нова панель може містити до двох вертикально розташованих карток, включаючи аудіоплеєр і список повідомлень, таких як недавні дзвінки і повідомлення. Це приховує інструкції з навігації, але, принаймні, дозволяє водієві бачити свій маршрут на карті разом з назвами вулиць та інші орієнтири.

Для того, щоб приховати або відобразити панель, в додатку передбачена спеціальна кнопка, розміщена в крайньому лівому кутку панелі навігації.

У нинішній реалізації є деякі помилки і безліч незавершених і не до кінця опрацьованих елементів. Але це й не дивно, так як мова йде про бета версії програми. З цього випливає, що нововведення може з’явитися (якщо взагалі з’явиться) в стабільній версії програми в помітно переробленому вигляді.