Ура! Google переводить Penguin в режим безперервних оновлень

235

Від автора: Google запускає останній апдейт Пінгвіна. Після нього алгоритм перейде в режим безперервних оновлень. Завдяки чому висновок ресурсу з-під санкцій буде відбуватися набагато швидше.

На офіційному блозі пошукової системи повідомляється, що Penguin буде оновлено до четвертої версії. Це останній апдейт алгоритму, оскільки після запуску нової «редакції» він перейде в режим безперервного аналізу видачі.

Це оновлення було обіцяно компанією ще кілька років тому. Але постійно відкладалося з технічних причин. Завдяки перекладу алгоритму в режим безперервних апдейтів висновок ресурсу з-під санкцій пошуковика і відновлення втрачених позицій буде відбуватися швидше, ніж раніше.

Виходить, що це останній апдейт, який переживе алгоритм. Тому Google більше не буде повідомляти про дату виходу його оновлення. Також повідомляється, що після запуску нової версії Пінгвін (при виявленні спаму на сайті) буде впливати не на загальний результат ранжирування ресурсу, а пессімізіровать його позиції на основі показників спам-сигналів.

Ознаки тестування (запуску) четвертого Penguin зарубіжні сеошники помітили ще наприкінці минулого тижня. Тоді позиції багатьох ресурсів протягом доби змінювалися кілька разів (знизу вгору і навпаки).