Улюблена микроразметка Google і тестування нової версії видачі

218

Від автора: Google проводить тестування нової версії видачі. Про це вчора повідомили англомовні користувачі Мережі. Крім цього стало відомо, який тип мікророзмітки найбільше віддає перевагу пошуковик.

Вчора зарубіжні користувачі помітили, що Google тестує нову версію видачі. Від поточної вона відрізняється дизайном і розміщенням його елементів.

У досліджуваної видачі «Інструменти пошуку» називаються «Інструменти». Блок налаштувань тепер розташований під пошуковим рядком, а сам логотип сервісу став білим. Крім цього новий дизайн отримав блок, що містить твіти, і блок зі схожими пошуковими запитами.

Також наголошується, що нова SERP отримала іншу структуру. В ній збільшилася кількість блоків і змінилося їх розміщення (у вигляді розкладеної колоди карт).

Під час відеоконференції Джон Мюллер, відповідаючи на питання вебмайстрів, повідомив, що з усіх існуючих схем мікророзмітки Google віддає перевагу JSON-L. Фахівець підкреслив, що даний формат користується величезною популярністю серед сайтів. З-за цього Google більше схиляється до застосування JSON-LD. І, швидше за все, цю мікророзмітку пошуковик буде рекомендувати для використання.

Також Мюллер не виключив можливості того, що найближчим часом деякі з типів структурованих даних стануть доступні тільки в цьому форматі. Нагадаємо, що підтримка JSON-LD Google з’явилася на початку минулого року.