Ubisoft повернула в продаж might&magic x: legacy і зробила безкоштовним dlc the falcon&the unicorn

36

У червні ubisoft відключила старі сервери might&magic x: legacy, що призвело до помилок в роботі аналога drm-системи і зробило гру практично непрохідною. Через це компанії довелося зняти її з продажу. Нещодавно розробники вирішили проблеми, і тепер покрокова rpg знову доступна в steam і ubisoft store. В якості компенсації видавець зробив безкоштовним dlc the falcon&the unicorn.

Джерело зображень: ubisoft

Користувачі почали повідомляти про проблеми в might&magic x: legacy в червні, незабаром після того, як ubisoft відключила сервери, пов’язані з контентом з uplay. Виявилося, що таким чином розробники порушили роботу системи перевірки автентичності і зробили недоступною частину гри. Зокрема, став неможливим запуск другого акту сюжетної кампанії і платного доповнення the falcon&the unicorn. Крім того, з rpg зникли бонуси uplay-підземелля, компаньйон і реліквії. Всі ці неприємності могло виправити тільки редагування ігрових файлів. На початку липня ubisoft зняла гру з продажу в обох магазинах.

«протягом декількох останніх місяців наші команди вивчали різні рішення, які дозволили б зробити ігровий досвід відповідним нашим стандартам якості обслуговування, — йдеться в новому зверненні до геймерів. – ми раді оголосити, що тепер ніщо не заважає нам повернути гру в ubisoft store і steam. Нові і старі гравці можуть знову повернутися в великий і загадковий світ асхана (ashan)».

Might&magic x: legacy можна придбати в steam і ubisoft store у вигляді видання digital deluxe, що включає безкоштовну копію might and magic vi: the mandate of heaven 1998 року, за 1249 рублів. Dlc the falcon&the unicorn став безкоштовним для всіх користувачів на необмежений термін.

Might&magic x: legacy була розроблена німецькою студією limbic entertainment на движку unity. Rpg вийшла в серпні 2013 року в steam early access, а 23 січня 2014-го відбувся реліз її фінальної версії. Перша гра оригінальної серії за 12 років продовжувала події might&magic: heroes vi і пропонувала знайомий геймплей з формуванням загону героїв, дослідженням відкритого світу, виконанням завдань і битвою з монстрами заради скарбів.

Гра набрала 71 з 100 балів на metacritic. Оцінки варіюються від максимальної до 5/10: одні журналісти назвали її гідною rpg старої школи з опрацьованою бойовою системою, інші — безнадійно застарілої, позбавленої глибини і здатної захопити тільки тих, хто ностальгує за старими частинами. Серед недоліків також виділяли проблеми з балансом. У steam проект отримав понад 2600 відгуків і має рейтинг 64 %. На загальний показник значно вплинули негативні відгуки, пов’язані з недоступністю контенту і припиненням продажів.

«добротний і (для свого бюджету) якісний проект, оцінити який зможуть лише шанувальники might and magic, знудилися по серії, — так написав у своїй рецензії для 3dnews станіслав іванейко. – інші побачать складну rpg з дивним за сьогоднішніми мірками дискретним управлінням, крихітним світом і огидною графікою».