Ubisoft анонсувала нову королівську битву tom clancy’s ghost recon frontline

12

На онлайн-шоу ghost recon 20th anniversary showcase компанія ubisoftпредставила свій новий проект tom clancy’s ghost recon frontline,новий pvp шутер, який буде поширюватися по системі «free-to-play».

Гра, разработаннаяподразделеніем ubisoft bucharest, яка раніше працювала над ghost recon wildlands, ghost recon breakpoint і ghost recon frontline пропонує новий і небачений ранееподход до дослідження всесвіту ghost recon – 100+ гравців накарте, pvp від першої особи і возможностьіграть без обов’язкового внесення грошових коштів.

У ghost recon frontline гравцям відкриється острів дракемур-відкритий світ, повний різноманітних пам’яток і біомів. У ігреімеется безліч інструментів тактичної розвідки, що дає ігрокамнеограніченную стратегічну свободу у всіх ігрових стилях. Expedition-основний режим гри, являє собойновий підхід до жанру battle royale – більше 100 гравців, розділених на трикоманди, повинні будуть спільно виконувати постійно мінливі завдання наогромной відкритій території. Коли геймери закінчать збір розвідданих, онидолжны відправитися в зону висадки і запросити евакуацію. Після початку відправки, всі команди будуть знати про місцезнаходження своїх супротивників і можуть втрутитися в операцію з евакуації.

Гравці зможуть “перекроювати” полебоя, викликаючи транспортні засоби, встановлюючи турелі, пересувні укриття існайперські вишки. За словами розробників, frontline “побудована на основнихцінностях ghost recon”, дозволяючи гравцям створювати власні рішення длявиходу з ситуацій.

Ubisoft заявила, що в ghostrecon frontline будуть і інші «більш швидкі» режими гри, а також з’являться додаткові класи контрактників – гравці зможуть перемикатися між різними класами навіть під час бою. В рамках першого закритого тестування будутдоступні три типи контрактників (після запуску гри їх стане більше):

  • штурмовий клас обеспечіваетбольшую витривалість в боях на близькій відстані;
  • клас підтримки обеспечіваетпревосходную захист;
  • клас розвідників може легко провестирекогносцировку місцевості для загону.

Tom clancy’s ghost recon frontline вийде в 2023 році і буде доступна черезubisoft connect для xbox series x|s, xbox one, playstation 5, playstation 4 і пк, з повною підтримкою кроссплатформенності гри.гравці можуть зареєструватися на офіційному сайті, щоб взяти участь в першомзакритому тестуванні проекту, яке пройде з 14 по 21 жовтня і будетдоступно тільки для користувачів пк.