У списку найдорожчих компаній Рунета лідирує Яндекс

32

Від автора: в цьому році «найдорожчою інтернет-компанією Яндекс став. В даній номінації пошуковику вдалося посунути з першої сходинки Mail.Ru, яка лідирувала в минулому році.

У рейтингу, складеному Forbes, в цьому році найдорожчою компанією в Рунеті став Яндекс, якому вдалося обійти Mail.Ru. Вітчизняний пошуковик був оцінений експертами в 7,6 млрд. $.

При розрахунку вартості аналітики Forbes використовували фінансову статистику, отриману від самих інтернет-компаній. У спірних випадках для прийняття рішення збиралися думки аналітиків та учасників ринку.

Експерти вважають, що Mail.Ru поступилося перше місце в рейтингу з-за значних вкладень у кілька нових для себе сфер діяльності (сервіс з доставки їжі і розробка ігор). Але основною статтею витрат компанії на розвиток залишається створення нових рекламних інструментів і форматів для мобільного сегменту соціальних мереж.

Цікаво, що для обох інтернет-компаній реклама є головним джерелом доходу. На ній у минулому році Mail.Ru заробила понад 18 млрд. крб. Що на 26% більше, ніж у 2015.