У росії буде освоєна серійна 3d-друк компонентів для авіаційної індустрії

12

Державна корпорація “ростех” повідомила про отримання ліцензії мінпромторгу росії на серійне виробництво виробів адитивним методом. Йдеться про масовий 3d-друк компонентів для авіаційної індустрії.

Тут і нижче зображення pixabay.com

Ліцензія видана центру адитивних технологій у складі “ростеха”. Методом 3d-друку планується виготовляти різні комплектуючі для цивільних авіалайнерів, вертольотів і авіаційних двигунів.

Завдяки впровадженню адитивних технологій буде забезпечений ряд переваг в порівнянні з традиційними методами виготовлення деталей. Так, термін виробництва окремих комплектуючих може бути скорочений в кілька разів — з шести місяців до трьох тижнів.

Крім того, вироби, виготовлені адитивним способом, відрізняються меншою масою при збереженні функціональних властивостей. Це дозволяє підвищити корисне навантаження і поліпшити інші характеристики повітряних суден.

Центр адитивних технологій володіє найбільшим парком обладнання для 3d — друку в росії-це більше 40 одиниць адитивних і допоміжних апаратів. Методом тривимірного друку можуть виготовлятися 450 видів найрізноманітніших деталей.