У мобільній видачі Google помічена нова кнопка

196

Від автора: Google проводить обмежене тестування нового функціоналу для своєї мобільної видачі. Про це повідомляють зарубіжні інтернет-користувачі. Досліджуваний засіб являє собою кнопку для повернення наверх сторінки з результатами пошуку.

Англомовні користувачі мобільної версії Google помітили, що пошуковик проводить обмежене тестування нової кнопки інтерфейсу «Наверх» («Back to top»). Елемент управління починає відображатися знизу екрану по мірі гортання сторінки з результатами пошуку. Натискання на кнопку дозволяє повернутися в початок видачі.

Нововведення було «помічено» деякими користувачами при відвідуванні Google через мобільну версію Chrome для iOS. Вони відзначили, що кнопка погано реагує на натискання, що значно знижує юзабилили нового елемента керування.

Це не перша «модифікація» користувацького інтерфейсу пошукового сервісу, досліджувана Google останнім часом. В кінці минулого місяця англомовна аудиторія помітила, що пошуковик проводить «випробування» нового дизайну десктопної видачі. Головною його рисою є використання «карткової» структури представлення всіх блоків.