У мережі з’явилося відео з розбиранням консоль steam deck від valve

14

Очікувана багатьма портативна ігрова консоль steam deck від valve стане доступна гравцям не раніше, ніж через пару місяців, але вже зараз можна вперше поглянути на внутрішнє обладнання системи, завдяки офіційному відео з розбиранням консолі. У відео valve детально показує процес розбирання, але настійно попереджає майбутніх власників, що вони не повинні самостійно цього робити, оскільки steam deck була розроблена як закрита для обслуговування консоль, і не призначена для розбирання в домашніх умови з метою модернізації.

Багато деталей консолі були спеціально розроблені для даної системи, і, наприклад, заміна стандартного ssd може порушити прекрасний баланс, досягнутий valve. Однак, valve натякає, що деякі запатентовані деталі, такі як джойстики, в кінцевому підсумку можуть бути замінними і вироблені сторонніми компаніями в якості запасних частин. Це, безумовно, приємна новина, враховуючи досить часті випадки виходу з ладу аналогових стіків.

Що стосується характеристик, то нагадаю, що в основі steam deck лежить процесор amd, що має 4 ядра і 8 потоків, що працює на тактовій частоті 2,4 ггц в базі і прискорюючись під навантаженням до 3,5 ггц. В якості графічного процесора використовується чіп на архітектурі rdna 2 має 512 потокових процесорів, об’єднаних у восьми обчислювальних модулях. Тактова частота вбудованого графічного процесора становить 1,6 ггц. Продуктивність консолі перевищує таку у xbox one і playstation 4.

Консоль буде мати три версії в залежності від обсягу вбудованого накопичувача. У мінімальній комплектації з 64 гб вартість консолі складе 400 доларів, а версії з 256 гб і 512 гб накопичувачем оцінюються в 530 і 650 доларів відповідно.