У додатку ” яндекс.музика “з’явилося управління” яндекс.станцією»

6

«яндекс.музика ” отримала функцію для управління відтворенням треків і подкастів на розумних колонках компанії. Опцію додали для більш комфортного управління пристроєм. Про це розповіла прес-служба «яндекса».

Користувачеві не доведеться вибирати між голосовим управлінням і додатком-обидві опції працюють одночасно. Нова функція буде особливо корисна у випадках, коли назва пісні або подкасту занадто складні для вимови. Крім цього, якщо батьки включили дитині казку на» станції”, то тепер вони зможуть вимкнути її без голосового управління і побоювань розбудити його.

Зараз опція доступна на всіх колонках компанії (»станція«,» лайт«,» макс«,»міні”). Управління доступне для пристроїв в одній wi-fi-мережі, а “станція” повинна бути зареєстрована на ту ж обліковий запис.

Нагадаємо, що раніше «яндекс» піддався масштабній ddos-атаці з боку невідомих осіб, але зловмисникам не вдалося порушити роботу сервісів. За словами експертів компанії, це найбільша кібератака в історії рунета — 21,8 мільйона запитів в секунду. Імовірно джерелом став ботнет meris.