Творець серії заявив, чи стане ” форсаж 11 « останньою частиною

11

Гері скотт томпсон був одним з трьох осіб, який написав сценарій до першої частини » форсажу “, яка вийшла 20 років тому, але він, як і його колеги, тоді не уявляли, у що в підсумку перетвориться серія.

Як ми пам’ятаємо, спочатку фільми були про вуличні перегони, але з кожним новим фільмом це перетворювалося на фантастичний бойовик з літаками, пограбуваннями, підводними човнами, а з недавніх пір і польотами в космос. Більш того, томпсон не вірить, що на цьому франшиза зупинитися, про що заявив в новому інтерв’ю movieweb:

Я не думаю, що вони бачать фінал, який бачив я, але я також не думаю, що вони бачать фінал. Це приносить занадто багато грошей. Керівники universal сказали:»спасибі за створення нашого всесвіту marvel”. Вони змагаються в marvel. Схоже, що останнім часом виходять тільки фільми marvel, disney, ” форсаж » або dc. Ці фільми коштують великих грошей, тому вони хочуть заробити ще більше. Вони будуть робити це, поки це актуально.

Крім “форсажу 10 ” і ” форсажу 11 », які знаходяться в активній розробці і завершать основну сагу, universal pistures розробляють продовження « хоббса і шоу », а також сольний проект для сайфер, не кажучи вже про жіночий спін-офф. Так що, хоч основна сага і наближається до завершення, це не означає, що франшиза « форсаж » на цьому дійсно зупиниться.