Творець pubg покинув krafton для заснування власної студії

16

Творець гри pubg: battlegrounds і модифікації battle royale для dayz брендан грін, також відомий як playerunknown, оголосив про відхід з krafton. Він збирається заснувати нову студію в амстердамі під назвою playerunknown productions, але при цьому krafton продовжить володіти міноритарною часткою в підприємстві.

Згідно з прес-релізом, playerunknown productions буде досліджувати системи, необхідні для забезпечення масового масштабу в іграх з відкритим світом. У своїй заяві грін подякував krafton і команді pubg:

«я дуже вдячний всім співробітникам pubg і krafton за те, що вони дали мені шанс і надали можливості протягом останніх чотирьох років», — розповів грін. “сьогодні я з радістю роблю наступний крок на своєму шляху до створення такого досвіду, про який я мріяв довгі роки. Ще раз дякую всім в krafton за підтримку, а пізніше я розповім більше про наш проект».

Раніше стало відомо про перейменування playerunknown’s battlegrounds в pubg: battlegrounds. Ймовірно, це пов’язано не тільки з бажанням об’єднати всі ігри франшизи під єдиний бренд, як було сказано в офіційній заяві, але і з відходом його творця.