Творці амбітного мода gta underground припинили розробку “через зростаючу ворожість до спільноти моддерів”

15

Творці ще одного давно існуючого мода для gta san andreas самі припинили його розробку через триваючі репресій з боку take-two .

Провідний розробник gta underground , одного з найбільших і найамбітніших модів для grand theft auto: san andreas , оголосив про припинення розробки і відключення всіх завантажень після шести років роботи.

Це сталося “через зростаючу ворожість до спільноти розробників модів і неминучу небезпеку для нашого психічного і фінансового благополуччя”, – написав головний розробник dkluin у своєму повідомленні на сайті gtaforums.com.

«ми хотіли б подякувати спільноті за величезну підтримку, яку вони надали нам в останні роки, і нашу талановиту команду моддерів за неймовірну роботу, відданість справі і прекрасні часи, які ми провели разом».

Моддер dkluin створив gta underground в 2014 році, коли був ще підлітком. Мод для пк san andreas був спрямований на об’єднання всієї всесвіту rockstar 3d-епохи в єдиний мод, з картами з vice city, gta 3, ігор manhunt і навіть bully, доданими з їх власною зброєю, транспортними засобами і багатьом іншим. Мультиплеер був доданий в минулому році.

Gta underground була вилучена з moddb в липні через dmca-повідомлення jn take-two. У той час dkluin сказав, що команда розробників мода «намагалася знайти рішення», а плани випуску «поки відкладені».

Take-two, здається, виконує місію закриття мод san andreas, оскільки rockstar, як повідомляється, готується випустити ремастери gta 3, vice city і самого san andreas.

Хоча gta underground більше немає, dkluin сказав, що це не кінець для команди, що стоїть за нею. 1>«>”багато членів команди, а також деякі моддери, які не входять в команду, виявили інтерес до створення нашої власної гри”, – сказав dkluin. “ми не можемо підтвердити або спростувати що-небудь з цього приводу, але ми будемо тримати вас в курсі».