Тривалість a plague tale: requiem складе приблизно 16 годин

15

A plague tale: requiem, продовження пригодницького екшену a plague tale: innocence, анонсували на презентації microsoft в рамках е3 2021. Нещодавно розробники запросили окремих користувачів протестувати гру. Вони відправили лист, який просочився в мережу і розкрив цікаву деталь. Судячи з зазначеної інформації, загальна тривалість a plague tale: requiem складе приблизно 16 годин.

Джерело зображення: steam

Як передає портал awani review, в повідомленні від asobo studio сказано: “ви отримаєте доступ до комп’ютера, [де буде віддалено запускатися гра], за допомогою parsec з 23 по 26 вересня. Протягом цих чотирьох днів ви спробуєте дістатися до середини проекту, що займе близько восьми годин. Ви зможете грати в будь-який зручний для вас час”. У листі також сказано про необхідність зареєструватися на наступне тестування. Воно дозволить пройти другу половину a plague tale: requiem, але вже при активній взаємодії з командою розробників.

Джерело зображення: steam

Нагадаємо: у майбутньому проекті asobo studio користувачі побачать нову пригоду аміціі і її брата гуго. Героям знову належить боротися за виживання, проте які саме небезпеки їх чекають, розробники поки не поспішають розповідати.

A plague tale: requiem вийде в 2022 році на пк, ps5, xbox series x, series s і nintendo switch (у форматі хмарної версії).