Трейлер marvel’s spider-man 2 набрав за два дні 8.6 млн. Переглядів, майже вдвічі більше god of war ragnarok

7

Трейлер spider-man 2 набрав 8,6 мільйона переглядів за два дні, що майже вдвічі перевищує другий за кількістю переглядів трейлер з playstation showcase – god of war ragnarok.

Ми вже обговорювали найзапекліші трейлери playstation showcase, але прийшов час поглянути на перегляди, які продовжують підніматися у вихідні. Найбільш переглянутим трейлером всієї вітрини є spider-man 2, який зібрав 8,6 мільйона переглядів всього за два дні.

Після цього йде god of war ragnarok, який в даний час набрав 5,1 мільйона переглядів, дуже вражаюче число, але все ж майже половина того, що вдалося spider-man 2 за цей час.

Wolverine, найбільший сюрприз виставки, набрав напрочуд мало переглядів – 2,5 мільйона, незважаючи на те, що багато рекламують її як центральну гру виставки. Це також один з найкоротших трейлерів вітрини, що може бути причиною того, що у нього менше переглядів. Анонс ремейка knights of the old republic знаходиться в аналогічному положенні, набравши 2,4 мільйона переглядів і також будучи відносно коротким тизером.

Важливо відзначити, що з усіма цими статистичними даними трейлерів всі вони взяті з офіційного каналу playstation на ютубі, який насправді має більш низькі перегляди, ніж деякі інші завантаження трейлерів. Наприклад, деякі завантаження трейлера wolverine мають близько шести мільйонів переглядів, що ставить його вище god of war ragnarok. Трейлер wolverine, схоже, був завантажений трохи пізніше, ніж решта на каналі playstation, що, можливо, є причиною того, що інша версія завантаження набрала так багато переглядів.

Трейлер spider-man 2 не тільки самий проглядається на showcase, але і найпопулярніший: на момент написання він набрав більше 470 тисяч лайків. Тим часом, у god of war ragnarok 363 тисячі лайків, що вражає, враховуючи меншу кількість переглядів.