Трейлер dokev показав менше 10% свого відкритого світу, матиме динамічну погоду і зміну пір року

25

Нещодавно були показані вражаючі кадри dokev , і тепер ми, знаємо трохи більше про те, чого очікувати від цього привабливого пригоди. У грі буде величезний відкритий світ, в якому буде повний цикл день/ніч, динамічна погода і, можливо, навіть зміна пір року.

Pearl abyss, компанія, яка створила black desert online і майбутній crimson desert, поділилася з ign новими подробицями про останній ігровому трейлері dokev. За словами провідного продюсера санген кіма, проект буде величезним за розміром, і в кадрах був показаний не один, а кілька різних міст ігрового світу. Однак в трейлері було показано тільки менше 10% фактичного острова, який буде вам доступний. “карта досить велика, щоб розважити вас, просто прогулюючись і досліджуючи відкритий світ”, – сказав кім.

Одним з міст буде яскравий і барвистий white whale town, де ви зможете вільно переміщатися за допомогою ряду цікавих методів, в тому числі з парасольками-планерами і різними вихованцями. Розробники сказали, що на додаток до того, що ми бачили раніше, буде безліч способів досліджувати ігрове середовище. Провідний продюсер підкреслив, що dokev-це ” все про пригоди і дослідження відкритого світу, і буде потрібно досить багато часу, щоб зробити повну подорож по ньому».

Крім того, в світі dokev будуть денні і нічні цикли, а також динамічна погода-ми вже бачили хуртовини і прибережні шторми. Більш того, команда прагне реалізувати повністю змінювані сезони в залежності від пори року, як в серії forza horizon. Зараз він все ще знаходиться в розробці і може бути змінений.

У грі ви будете дружити, битися і збирати істот на ім’я докебі з корейського фольклору, які знаходять силу завдяки мріям людей. Однак боротьба не буде ключовим елементом вашого досвіду, оскільки існує безліч інших заходів, включаючи різні міні-ігри, такі як риболовля та соціальні елементи з іншими гравцями.

Хоча dokev може стати ще більше в процесі розробки, це, безсумнівно, буде гра з живим сервісом, і pearl abyss планує продовжувати додавати новий контент після запуску. В даний час dokev не має офіційного вікна випуску, тому може пройти деякий час, перш ніж у нас з’явиться шанс зануритися в цю захоплюючу нову всесвіт на пк і консолях.