Топ плагінів jQuery. Повноекранний слайдер з ефектом Lightbox

240

Від автора: вітаю вас, друзі. Продовжуємо знайомство з кращими плагінами jQuery. Сьогодні ми познайомимося з цікавим jQuery слайдером, який дозволяє переглядати фотографії з ефектом Lightbox на всю ширину екрану. Фактично ми отримаємо повноекранний jQuery слайдер і jQuery Lightbox slider.

Впевнений, подібних jQuery слайдерів ви, як і я, зустрічали чимало. Але сьогоднішній слайдер я, мабуть, вважаю одним з кращих в своєму роді. Крім того, отриманий слайдер буде дружелюбний до мобільних пристроїв, тому ви без проблем зможете використовувати його на адаптивних сторінках.

Отже, підключимо необхідні для роботи jQuery слайдера файли. Всі файли ви можете знайти в исходниках до статті.

Тепер, як зазвичай, розмітка. Зробимо щось на зразок невеликий галереї, в якій фотографії будуть розташовані у вигляді плиток.
Також нам потрібно розмітка додаткового блоку, який буде виступати контейнером для jquery lightbox slider’а.

Топ плагінів jQuery. Повноекранний слайдер з ефектом Lightbox

Власне, на цьому все — більше нічого не потрібно. Якщо ми ніде не помилилися, тоді повинні побачити приблизно таку картину на сторінці:

Топ плагинов jQuery. Полноэкранный слайдер с эффектом Lightbox

Ну а клік по будь-якій з фотографій відкриє її збільшену копію в модальному вікні і дозволить переходити між картинками в отриманому повноекранному слайдері jQuery.

Топ плагинов jQuery. Полноэкранный слайдер с эффектом Lightbox

Все просто, як бачите. Мені подобається. На цьому сьогодні дозвольте відкланятися. Вихідні коди до статті ви можете завантажити за посиланням. Більше про jQuery і JavaScript ви можете дізнатися з наших уроків або курсу. Удачі!