Топ 8 безкоштовних плагінів з подібними постами для WordPress

227

Від автора: плагіни схожих постів допомагають показувати користувачам схожий контент з вашого сайту, який може бути в статтях або на сторінках. Такі плагіни змушують користувачів проводити більше часу на вашому сайті, тим самим підвищуючи їх залученість.

Крім відображення схожого контенту, ці плагіни допомагають вдихнути життя у ваші старі роботи, поховані в архівах. Люди починають відвідувати старі статті.

Для WP існує багато різних плагінів з подібними постами. У цій статті я розповім про 8 кращих серед безкоштовних плагінів, які допомагають прийняти правильний вибір для вашого сайту.

Yet Another Related Post Plugin (YARPP)

Маючи в скарбничці понад 300 000 активних установок і 4 зірки, YARPP є одним з найбільш популярних плагінів схожих постів. Плагін використовує просунутий і універсальний алгоритм для точного визначення релевантності постів. Алгоритм звертає увагу на основний текст, заголовок, теги і категорії.

Крім того, разом з плагіном йде відмінна система шаблонів, за допомогою якої можна контролювати відображення схожих постів. Плагін також працює зі сторінками і типами посад, що робить його ще більш гнучким.

При роботі з великими сайтами плагін може споживати досить багато ресурсів. Про версія вирішує цю проблему шляхом перенесення важких обчислень на свої сервери. З точки зору сумісності плагін не такий гнучкий, як інші.

Contextual Related Posts

Contextual Related Post – популярний плагін з 60 000+ активних установок і рейтингом у 4.8 зірки. У плагіна дуже проста сторінка налаштувань, на якій присутні шорткоди для відображення схожих постів, а також є підтримка превью зображень, поліпшують візуальну привабливість.

Плагін генерує схожі пости не тільки по заголовку поста, але також сканується і основний контент, що забезпечує по-справжньому точну вибірку.

На жаль, у плагіна немає вбудованих шаблонів для превью зображень. Користувачі можуть лише вручну додати свій CSS код. Як і YARPP, цей плагін дуже активно використовує бази даних, що призвело до внесення його в чорний список поруч хостингів під управлінням WP.

Yuzo Related Post

Ще один плагін зі списку, який вважається одним з найшвидших і популярних — Yuzo Related Post. Плагін може похвалитися 20 000+ активних установок і рейтингом в 4.6 зірки. У ньому присутня безліч функцій, які очікуєш побачити в хорошому плагіні схожих постів. Плагін підтримує всі типи контенту – пости, сторінки і типи постів.

Yuzo Related Post вкрай простий в роботі і настройці. У комплекті йде віджет з великим вибором настройок і опцій. Користувачі можуть легко вибрати стилі. Плагін виділяється серед інших опціями налаштування тексту, вбудованої кеша, фонових малюнків, лічильник відвідувачів і т. д. Плагін підтримує розширені можливості по налаштуванню і дозволяє розмістити схожі пости в будь-якому місці віджета. Плагін Yuzo Related Post дуже швидкий, але і важить він більше деяких плагінів з нашої статті.

JetPack – модуль схожих постів

JetPack – один із самих популярних і потужних WP плагінів з більш ніж 1 мільйоном активних установок і рейтингом в 4 зірки. Плагін підтримує безліч функцій, і модуль схожих постів лише одна з них. Хороший огляд по плагіну Jetpack.

Плагін простий в роботі і настройці. Після налаштування схожий контент відображається у вигляді списку посилань або з привабливими превью зображеннями.

Inline Related Posts

Inline Related Posts – плагін схожих постів, допомагає автоматично відображати посилання на схожі пости прямо у контенті, а не під ним, як у більшості подібних плагінів.

Плагін простий в налаштуванні і дозволяє розмістити инлайновые посилання на подібні посади в будь-якому місці всередині контенту. Плагін з високою ймовірністю підвищить відвідуваність сторінок вашого сайту, так як він розміщує схожий контент в тих місцях, де користувач з найбільшою ймовірністю може натиснути на посилання.

Тим не менше, окремі типи схожих постів краще розміщувати під статтею, а в Inline Related Posts немає такої можливості. Пам’ятайте про це.

Related Posts for WordPress

Related Posts for WordPress нараховує більше 7 000 активних установок, рейтинг 4.6. Легка заміна іншим популярним WP плагінів схожих постів, яка, до того ж, швидше і споживає менше ресурсів. Плагін використовує кеш для відображення схожих постів і більше зосереджений на продуктивності.

Плагін підтримує обидва варіанти відображення схожих постів: прев’ю зображення і список посилань. Крім того, він простий в налаштуванні. Він не загальмує ваш сайт, так як плагін використовує свій власний кеш і виконує всю важку роботу в панелі адміністратора.

Якщо вам потрібен просунутий плагін схожих постів з безліччю функцій, Related Post for WordPress, швидше за все, буде не найкращим вибором. У ньому всього лише кілька простих функцій.

WordPress Related Posts

WordPress Related Posts від компанії Zemanta – ще один потужний плагін схожих постів в цій категорії. Плагін автоматично додає схожий контент в кінець статті і на відміну від інших пропонує унікальний і елегантний дизайн. Також ви можете вручну налаштувати стилі віджета. У разі якщо вам потрібна ще більша гнучкість, плагін володіє і іншими складними настройками.

В WordPress Related Posts є опція, де ви можете вручну вибрати схожий контент для кожного поста або дозволити зробити це автоматично плагіну.

Shareaholic

Shareaholic – ще один популярний плагін з 100 000+ активних установок і рейтингом в 4 зірки. Спочатку розробники хотіли створити плагін репоста в соціальних мережах, однак плагін можна використовувати для інтеграції кнопок репоста в соціальних мережах, кнопок підписки та аналітики.

Налаштування відносно прості. Плагін дозволяє вам налаштувати дизайн схожих постів під дизайн сайту. Shareaholic можна використовувати для монетизації, отримуючи додатковий прибуток через їх рекламну систему контенту.

Висновок

У цій статті я розповів вам про 8 кращих серед безкоштовних плагінів схожих постів для WP. Якщо ви чули про які-небудь інші потужні плагіни, які я не згадав у статті, пишіть про них у коментарях.