Тканинні ергономічні ігрові крісла razer iskur

17

Razer, провідний світовий лайфстайл бренд для геймерів, оголошує про додавання нових тканинних варіантів в відзначену нагородами лінійку ергономічних ігрових крісел razer iskur, надаючи геймерам більший вибір тронів для своїх бойових станцій.

На численні прохання спільноти razer, версія razer iskur fabric виготовлена з ультрам’якої тканини, стійкої до проливання рідини, і забезпечує м’яке, але міцне покриття. Матеріал з щільним плетінням ниток забезпечує неймовірну м’якість, але при цьому досить міцний для повсякденного використання і стійкий до води, масла і бруду. Тканинна версія продовжує забезпечувати ідеальну поставу, ергономічну підтримку, якою славиться razer iskur, з тією ж революційною системою підтримки попереку. Крісло razer iskur fabric також буде доступне в розмірі xl.

Після недавнього запуску razer iskur і razer iskur x в розмірі xl, сімейство razer iskur стало повним. Версії xl на 15% більше своїх аналогів звичайного розміру, забезпечуючи більш простору посадку для геймерів завдяки більш високій спинці і більш широкій основі сидіння. Версії xl можуть витримувати людей зростом до 208 см і вагою до 180 кг, що розширює можливості для більшого числа користувачів.

Нові razer iskur і iskur xl fabric з’являться у продажу з 2 вересня 2021. Доступно на razer.com, в магазинах razerstore, і в деяких точках продажу razer. Рекомендована роздрібна ціна razer iskur fabric – $499 / €549.99, а версія xl доступна за $599 usd / €649.99.