“тільки для внутрішнього тестування”: nvidia прокоментувала ситуацію зі зломом бази даних geforce now

4

Представник компанії nvidia виступив із заявою щодо витеклої напередодні бази даних хмарного сервісу geforce now . Він підтвердив, що список справжній, але використовується лише “для внутрішнього відстеження і тестування”. Згадка будь-якого проекту в ньому не варто вважати підтвердженням або анонсом для пк.

Відштовхуючись від списку, вчора змі зробили висновок, що до релізу на пк готуються багато ексклюзивів playstation, включаючи god of war , ghost of tsushima , gran turismo 7 , demon’s souls і horizon: forbidden west . Крім того, в ньому згадувалися ще неанонсовані проекти: final fantasy ix remake , bioshock rtx remaster , resident evil 4 remake , halo 5 pc , ремастери grand theft auto trilogy , crysis 4 , half-life 2 remastered , injustice 3 та інші тайтли.

“в nvidia знають про даний несанкціоновано опублікованому списку, що включає як вийшли ігри, так і / або спекулятивні ігри для внутрішнього відстеження і тестування. Згадка будь-якого проекту в ньому не варто вважати підтвердженням або анонсом”, – відповів представник nvidia.

“nvidia негайно вжила заходів щодо закриття доступу до списку. Ніяких конфіденційних ігрових збірок або особистої інформації розкрито не було”.

Деякі представлені в списку гри реальні, і потрапили туди у зв’язку з тим, що їх розробники використовують хмарну платформу nvidia для взаємодії між собою на удаленке. Це можуть бути розробники як консольних ігор, так і комп’ютерних.

Інші проекти є вигаданими-nvidia нібито додає в свою базу все, що згадується в мережі, для подальшого відстеження.