Тестування kena: bridge of spirits в 4к при максимальних налаштуваннях на rtx 3080 і добірка скріншотів

17

Портал dsogaming вирішив протестувати працездатність недавнього пригодницького бойовика kena: bridge of spirits на пк. Гра виглядає чудово, але при запуску на directx 12 з роздільною здатністю 4к і максимальними графічними настройками на rtx 3080 стабільних 60 кадрів/с домогтися не вдалося.

Джерело зображення: dsogaming

Тестування проводилося на системі з процесором intel core i9-9900k, 16 гбайт оперативної пам’яті ddr4 і відеокартою nvidia geforce rtx 3080. Зазначена крнфигурация забезпечувала 60 кадрів/с з постійними падіннями до 55 кадрів/с. Іноді траплялося, що кадрова частота знижувалася ще сильніше — до 49-50 кадрів/с. Технологію dlss, яка могла б поліпшити продуктивність, kena: bridge of spirits не підтримує. На directx 11 падіння відбуваються рідше.

Скріншоти kena: bridge of spirits

Портал dsogaming також поділився добіркою скріншотів з різноманітними локаціями: печерою, лісистою місцевістю, храмом і так далі. Одне із зображень показує заражену територію, яку головна героїня кена повинна очистити.

Нагадаємо: kena: bridge of spirits вийшла 21 вересня 2021 року на пк (epic games store), ps4 і ps5. Гра отримала теплий прийом у критиків.