Tesla збільшила обсяг експорту електромобілів з китаю десятикратно

20

Китайська асоціація легкових автомобілів (cpca) оприлюднила дані за обсягом виробництва в країні електромобілів tesla. Йдеться про седани model 3 і компактні кросовери model y, які випускаються на підприємстві в шанхаї.

Джерело зображення: pixabay.com / capitalstreet_fx06

Повідомляється, що в жовтні нинішнього року tesla поставила в цілому 54 391 автомобіль, виготовлений в китаї. Для порівняння: у вересні відвантаження було більше — 56 006 машин.

У той же час компанія ілона маска більш ніж в десять разів збільшила обсяг експорту електромобілів з китаю в інші країни. Якщо у вересні з кнр за кордон були відвантажені 3853 автомобіля, то в жовтні — 40 666 машин.

Таким чином, в жовтні на місцевий ринок надійшли 13 725 автомобілів tesla, вироблених в піднебесній. У вересні цей показник дорівнював 52 153.

Джерело зображення: pixabay.com / urswidmer61

Відзначається також, що в цілому в жовтні в китаї були поставлені близько 368 тис.автомобілів на новій енергії (new energy vehicles, nev). Це на 6,3% більше порівняно з вереснем. У річному численні зростання склало 148,1 %.

Якщо розглядати перші десять місяців поточного року, то відвантаження nev-машин на китайському ринку досягли 2,381 млн.зростання в порівнянні з тим же періодом минулого року склало значні 204,3%.