Тепер з Google можна спілкуватися за допомогою емодзі

200

Від автора: Google навчився розуміти смайлики. Тепер користувачі сервісу можуть використовувати їх у своїх пошукових запитах. Про це повідомили представники компанії.

На даному етапі пошуковик навчився розпізнавати всього 200 емодзі. Для отримання пошукових результатів за запитом зі смайликом його потрібно відправити розумному боту Google, який «мешкає» в Twitter (@google).

Наприклад, користувачеві, щоб отримати список контактів, що знаходяться поруч з ним кафе, достатньо відправити боту смайлик з бутербродом. Або, щоб дізнатися, як дістатися до найближчої лікарні, потрібно відіслати emoji з доктором. Таким же чином можна отримати дані про місцезнаходження інших об’єктів, у тому числі і зупинок громадського транспорту.

Планується, що з часом набір розуміються пошукачем смайликів буде розширено. На думку представників Google, новий функціонал зможе значно спростити «взаєморозуміння» та сервісу.

Експерти галузі, які протестували новий інструмент, відзначають його високу ефективність. Пошуковому боту вдається розпізнати понад 95% усіх емоцій, відображених на смайліках.