Тепер стати експертом Метрики може кожен користувач

254

Від автора: тепер отримати сертифікат, що підтверджує експертні знання Метрики, може кожен користувач, зареєстрований у системі Яндекса. Про це повідомляють представники аналітичного сервісу.

Перевірити свої знання Метрики і отримати відповідний сертифікат може кожна людина, зареєстрований на Яндексі. Раніше ця можливість була доступна тільки співробітникам вітчизняних рекламних агенцій, які є досвідченими користувачами Яндекс.Діректа.

З учорашнього дня оновлений тест з сертифікації знаходиться у відкритому доступі. Наголошується, що нова версія сервісу поки запущена в тестовому режимі. Чи позначається це на роботі платформи, представники Яндекса не уточнюють.

Питання призначені на досвідчених користувачів аналітичного сервісу, тому команда Метрики радить всім перед тестуванням досконально підготуватися. У випадку успішного проходження тесту користувачеві видається сертифікат, що підтверджує його експертні знання системи Яндекс.Метрики.

Строк дії електронного свідоцтва – один рік. Після закінчення цього терміну користувачу доведеться знову здавати іспити. Краще все тестування проходити через один акаунт, тоді історія сертифікації буде відображатися на сторінці спеціаліста. Гіперпосилання, що вказує на неї, можна розмістити в своєму резюме та портфоліо.