Tcl відклала випуск смартфонів з гнучкими дисплеями, поки технологія не стане доступнішою

9

Компанія tcl однією з перших показала прототипи пристроїв з гнучкими дисплеями, і здавалося б, компанія зможе впевнено увійти в цей сегмент ринку смартфонів і скласти серйозну конкуренцію її усталеному лідеру в особі samsung. Можливо так і буде, але точно не в цьому і, ймовірно, не в наступному році.

Hothardware.com

Директор з маркетингу tcl стефан страйт (stefan streit) заявив, що компанія прийняла важке рішення призупинити підготовку свого першого комерційного складного смартфона. Немає ніяких згадок про те, на який термін відкладено випуск таких пристроїв. У заяві страйта йдеться лише, що складаний смартфон tcl не з’явиться, поки технологія не стане більш доступною у фінансовому плані, щоб середньостатистичний споживач міг придбати подібний апарат. Директор з маркетингу заявив, що tcl продовжить інвестувати в технології гнучких екранів і буде уважно стежити за ринком, щоб визначити найкращий час для запуску власного складного смартфона.

Нагадаємо, що поява складних смартфонів на ринку було дуже непростим. Оригінальний samsung galaxy fold дебютував за ціною близько $2000 і був відверто сирим, що визнавало і керівництво корейської компанії. Перший досвід huawei виявився кращим, але зараз мобільний бізнес компанії знаходиться не в кращому становищі через санкції. З тих пір ситуація покращилася і ціни на такі пристрої знизилися, хоча всі гнучкі смартфони як і раніше відносяться до преміум-сегменту. Tcl, в свою чергу, планує представити складні смартфони в більш доступній ціновій категорії, проте нинішній стан справ не дозволяє відчутно знизити ціну таких пристроїв.

Tcl project chicago

Страйт сказав, що tcl все ще вірить у складний форм-фактор, і що він особисто використовує експериментальний смартфон project chicago на постійній основі. Але цей пристрій ніколи не побачить світло у вигляді комерційного продукту. Натомість страйт припускає, що компанія представить більш доступний масовий пристрій наприкінці 2022 або початку 2023 року.