Тактична мультиплеєрна стратегія ram pressure покинула ранній доступ

25

Quadcom interactive оголосила про повноцінний запуск тактичної багатокористувацької стратегії ram pressure, яка перебувала в стадії раннього доступу. Гра поширюється по безкоштовної моделі на пк.

Разом з релізом розробники опублікували список речей, які з’являться в наступних оновленнях. У ram pressure обіцяють додати наступне:

  • 3 елітних класу оперативників: хакер, вогнеметник і лідер;
  • нові сайд-квести для сюжетної кампанії;
  • нові умови перемоги для генерованих місій: врятувати заручників, супровід vip, оборона бази та інше;
  • нові сеттинги для генерованих карт;
  • систему альянсів (клани);
  • рейтинги фракцій (gru, cia, 2pla).

Крім того, в грі поліпшать кастомізацію персонажів і доопрацюють продуктивність. Також не виключаться можливість додавання погодних умов і нових глав сюжетної кампанії.

” за останній рік гра повністю змінилася і знайшла закінчений вигляд. З вашою допомогою ми змогли довести її до сьогоднішнього стану, і нам дійсно подобається результат. Ми вважаємо, що гра пережила свої перші дитячі хвороби і готова вийти у відкритий світ ” – заявили розробники.

Ram pressure являє собою сюжетно-орієнтовану багатокористувацьку гру в сеттингу наукової фантастики. Кампанія тут поєднує однокористувацькі та багатокористувацькі місії, але також гравці можуть брати участь у pvp-битвах на процедурно-генерованих картах з руйнуються об’єктами. Також гра пропонує 12 класів зі 160 навичками і 100 видів зброї з можливістю їх модифікації.