Сукупна ринкова вартість криптовалют знизилася на суму, еквівалентну 250 мільярдам доларів

23

Нараховано винагороду

Ця новина написана відвідувачем сайту, і за неї нараховано винагороду.

Власники криптовалюти в даний час готуються до різкого падіння вартості своїх активів, оскільки сукупна ринкова вартість криптовалют тільки що знизилася на суму, еквівалентну 250 мільярдам доларів, менш ніж за 24 години. Спад на ринку пов’язують з заворушеннями в evergrande, які викликані побоюваннями з приводу потенційно катастрофічного боргового дефолту в китаї, а також через майбутні розслідування в сполучених штатах.

Зобов’язання китайського гіганта в сфері нерухомості evergrande становлять понад 305 мільярдів доларів. Цей останній спад криптовалюти пов’язаний з масовим розпродажем ринку, коли власники намагаються підняти свою ліквідність (тобто грошову вартість, яка не була зафіксована) у відповідь на різке зниження ціни акцій evergrande, яка тільки що впала до найнижчого рівня за 11 років.

До нестабільності ринку додаються повідомлення в ці вихідні про те, що регулюючі органи сша готуються до перевірки гіганта кріптовалютной торгівлі binance, щоб викорінити відмивання грошей та іншу незаконну діяльність.

Сам біткоіни впав на цілих 11% менш ніж за 24 години, в той час як ethereum показав себе ще гірше, впавши на цілих 13% за той же період. Не дивно, що найбільше постраждав ринок альткоінів: algorand, який втратив цілих 22%. Інші альткоіни в основному слідували за ринком, який трохи відновився з моменту початкового падіння, при цьому біткоіни в даний час на 8% нижче вчорашнього максимуму.

Однак ринок продажу для одних зазвичай перетворюється на ринок покупців для інших. Сальвадор, який нещодавно оголосив про прийняття біткоіни в якості законного платіжного засобу, сприйняв спад на ринку як можливість поповнити свої біткоіни-холдинги, при цьому країна оголосила про придбання 150 біткоіни на суму 6,5 мільйона доларів.

Нестійкість криптовалюта навряд чи є секретом – і фактично є однією з причин її використання в якості засобу спекуляції.