Студент зі швейцарії встановив роз’єм usb-c в iphone x

10

У той час як європейський союз вимагає від компанії apple перейти на єдиний кабель для зарядки, як це зробили інші виробники смартфонів, студент інженерного вузу продемонстрував, як це можна зробити самостійно. За словами apple insider, який першим повідомив про це, на втілення цієї ідеї пішло кілька місяців.

Корпорація apple вже почала оснащувати деякі свої продукти портами usb-c, але її знаменитий iphone залишається з роз’ємом lightning навіть у своїй останній редакції. Чи буде компанія протистояти вимогам євросоюзу або ж просто підкориться йому, поки невідомо, а поки студент-робототехнік швейцарського федерального технологічного інституту кен піллонел випустив відеоролик, що демонструє, як це можна зробити.

Поки це лише анонс до готового відеоролика, який піллонел в даний час ще редагує. Однак у своєму блозі кен піллонел детально описав деякі труднощі, через які йому довелося пройти, щоб втілити задумане в життя, а також представив деякі подробиці того, як apple здійснює контроль над тим, що виробники кабелів mfi можуть знати про свої lightning-порти.

Щоб переробити порт lightning на iphone, піллонел спочатку потрібно було зрозуміти, як він взагалі працює, і він провів довгі години, розкриваючи кабелі apple, які, за його словами, “зібрані як танки”. Після довгих зусиль піллонелу все ж вдалося розгадати друковану плату порту c94, який використовує apple, і він поділився зображенням того, як вона виглядає.

Потім йому вдалося переконструювати порт на платі, яка виявилася занадто великою, щоб поміститися всередині iphone. Після декількох місяців наполегливих експериментів йому вдалося не тільки встановити порт, але і заряджати телефон і передавати з нього дані.

А поки всі чекають виходу повної версії відеоролика, залишається неясним, чи буде студент магістратури публічно розповідати про те, як це можна зробити. Але не викликає сумнівів той факт, що подібний upgrade вашого iphone призведе до анулювання всіх гарантійних зобов’язань, які діють на даний момент. Але якщо в майбутньому apple все-таки перейде на порт usb-c і ваш улюблений iphone x раптом зламається, ви будете знати, де можна знайти людину, яка зможе знову його відновити.