Стартував відкритий бета-тест age of empires iv

51

З сьогоднішнього дня в age of empires iv проходить відкритий бета-тест, до якого можна приєднатися через steam і xbox insider hub в microsoft store. Згідно з повідомленням на сайті age of empires iv, тестування буде проходити з 17 по 20 вересня. Вже зараз гравці можуть приєднатися до захоплюючої пригоди.

У бета-версії доступні чотири цивілізації: англія, китай, священна римська імперія та династія аббасидів. Буде доступно п’ять різних карт, і, як підкреслюють розробники, цей тест «орієнтований на багатокористувацький режим». Варіанти одиночного пригоди, доступні в бета-тесті, включають гру проти ботів і проходження навчальної місії mission zero.

Раніше цього року для age of empires iv було проведено закрите бета-тестування. З тих пір розробники внесли деякі зміни, включаючи можливість збільшення відстані між камерою « “балансування роботи” з англійською та китайською цивілізаціями, а також різні виправлення помилок.

Age of empires iv має вийти 28 жовтня. Вона буде доступна на пк через steam і windows store. Учасники xbox game pass для пк зможуть отримати доступ до гри в день запуску.