Спіруліна: корисні властивості і протипоказання водорості

4-30-2018

Кому протипоказана спіруліна
Як вже говорилося вище, спіруліна містить у своєму складі лише корисні компоненти, і завдати шкоду організму людини вона не здатна. Протипоказана знаменита водорість тільки тим людям, які мають проблеми з печінкою або артеріальним тиском. Хочу запропонувати купити http://chiaseed.com.ua/spirulina/c7

Обережність у застосуванні повинні дотримуватися люди, які мають такий діагноз:

Розлади нервової системи.
Захворювання щитовидної залози.
Проблеми з серцем.
Інсульт або інфаркт.
Кровотечі внутрішніх органів.
Виразка.
Тромбоз.
Гіперчутливість до продукту, алергія.
Спіруліну не можна вживати дітям до 5 років, а також людям похилого віку. Спіруліна дуже корисна, тим не менш, після її прийому іноді виникають побічні ефекти. Виражаються вони в наступному:

М’язові спазми.
Діарея.
Порушення сну.
Головний біль.
Нудота.
Вкрай рідко втрата свідомості.
Алергія може виражатися в набряках, різного характеру висипки і свербінні. Якщо ви помітили, хоч одні з перерахованих вище ознак, слід негайно припинити прийом спіруліни. Також звернутися до фахівця з даною проблемою.

Худнемо зі спіруліною
Водорість є воістину унікальною. Вона часто входить до складу різних препаратів для схуднення, що є одним з компонентів біологічних добавок. Також, спіруліну можна виявити в дієтичних продуктах, наприклад, хлібцях або пластівцях.

У спіруліні міститься досить багато феніланіну. Ця речовина здатна пригнічувати апетит. При цьому, водорість дуже поживне, легко насититися продуктами з її змістом. Її часто включають в різні дієти.

Деякі дієтологи рекомендують вживати капсули до прийому їжі. Як відомо, таблетки (капсули) запивають великою кількістю води. Внаслідок наповнення шлунка рідиною, апетит знизиться.

Людям, які знаходяться на дієті, рекомендується замінити вечерю 4 капсулами спіруліни, і відповідно, 2-3 склянками рідини.

Спіруліна в косметології
У косметології спіруліну використовують для виготовлення різноманітних масок для обличчя. У багатьох кремів притаманний екстракт цієї водорості.

Перевага спіруліни в тому, що її можна придбати в будь-якому аптечному кіоску, отже, маску для обличчя можна приготувати власноруч. Потрібно лише розвести водорість невеликою кількістю води, додати інгредієнти, відповідні типу шкіри.